Kodėl reikalingas interjero projektas?

Interjero projektas - tai aiškus namų įrengimo tikslas

Ruošiatės įsirenginėti namus? Galima apsieiti ir be projekto. Tuomet - gausis, kaip gausis. Neatitikimai, laiko gaišimas, nes kažkas nebuvo apgalvota ir galutinis rezultatas stipriai skirsis nuo to, kuris sukosi vaizduotėje. 

Interjero projektas visų pirma išgrynina mintis. Vaizdas - Jūsų patalpų vizualizacijos parodo, kaip atrodys namų visuma, kur gali būti kliūčių ir laiku jas išspręsti. Tai yra pigiausias ir greičiausias būdas atlikti pakeitimus. Aiškus interjero projektas - visiems suprantamas vaizdas - patalpų vizualizacijos (baldų, grindų, sienų, lubų) ir techninė dalis, kuri patikslina, kaip tas vaizdas pasiekiamas. 

Klientus įspėju, kad neįmanoma žinoti visų techninių niuansų ir smulkmenų, todėl paliekama nedidelė dalis specialistų rekomendacijoms. Tai reiškia, kad paruoštas interjero projektas gali turėti nedidelių pakeitimų. Tačiau einant šiuo keliu išvengiama daug daugiau neatitikimų, o galutinis vaizdas kur kas panašesnis, nei įgyvendinant neapdorotas idėjas.


UŽPILDYK FORMĄ IR AŠ SUSISIEKSIU

Interjero projektas:

1. Projekto rengimo etapas

Jūsų poreikiai ir situacijos gali skirtis. Todėl galima atlikti visus punktus ar tik kelis. Apsiimant bet kokios apimties darbą pirmiausiai ruošiamos patalpų vizualizacijos. Be jų kiti darbai nedaromi. 

 • Interjero projektas - patalpų vizualizacijos.
 • Baldų projektas - preliminari detalizacija.
 • Elektros taškai.
 • Vandens taškai.
 • Preliminarus sienų planas.
 • Preliminarus lubų planas.
 • Preliminarus grindų planas.
*Preliminarus, nes statybų eigoje įvyksta pokyčių, dėl ko pasikeičia matmenys. Pateiktos detalizacijos ir planai tinkami suskaičiuoti medžiagų kiekiui ir pateikti sąmatas. Tačiau baldų gamintojai, apdailininkai, montuotojai prieš savo darbų atlikimą privalo patys atlikti tikslius patalpų matavimus.


2. Projekto įgyvendinimo etapas - priežiūra

 • Pagalba ieškant tiekėjų, derinant medžiagas, spalvas. 
 • Aktyvus dalyvavimas objekte bendraujant su darbų vadovais, sprendžiant iškilusius klausimus.

Kodėl dirbti su manimi?

Darbo kultūra.

Viename pokalbyje manęs paprašė prisiminti paskutinę stresinę situaciją. Tokios neradau. Priežastis paprasta - dėl visų netikėtų trikdžių ir galimų problemų stengiuosi klientus informuoti iš anksto. Išduosiu paslaptį - tuomet problemos tampa tiesiog proceso dalimi. 

Jeigu nutylėčiau, atidėti terminai, atšauktos medžiagos, pakeistos kontrukcijos būtų rimtos problemos.

Be kūrybos, tendencijų žinojimo, medžiagų pažinimo, konstrukcijų supratimo, komunikacija taip pat yra labai svarbi. Galbūt net svarbiausia.

Patyriau, kad net menkiausia neišspręsta smulkmena gali turėti įtakos terminui, kainai, dėl to atsiranda stresas ir paprasti klausimai pavirsta sudėtingais.

Patirtis.

 • Nuo 2008m. dirbau užsakomųjų baldų srityje. Mano darbas buvo projektų valdymas. Bendravau su klientais, dizaineriais, tiekėjais, gamintojais. Įgyvendinti projektai nuo biurų, restoranų iki biudžetinių įstaigų. 
 • Vėliau ketverius metus dirbau nekilnojamojo turto brokeriu, tačiau teko dirbti ir su įvairiais baldų gamintojais, statybininkais, apdailininkais.
 • 2020m. grįžau į užsakomųjų baldų sritį. Šį kartą visas dėmesys buvo skiriamas namų baldams - virtuvės baldai, spintos, drabužinės, vonios baldai, sandėliukai ir panašiai. Per dvejus metus įgyvendinta virš 100 skirtingų projektų, bendrauta su įvairiais klientais, dizaineriais, tiekėjais, staliais. Išmokta projektuoti baldus. Siekdamas padėti užsakovams, pradėjau ruošti patalpų vizualizacijas, kad jie iš karto pamatytų, kuo tikresnį būsimų baldų vaizdą ir suprastų, ką užsako.
 • 2023m. vasarą žmonės pradėjo klausti, ar galiu paruošti jiems interjerą. 

Interjero projekto pavyzdys:

Bendrų erdvių vizualizacijos

Virtuvės vizualizacijos

Miegamojo vizualizacijos

Vonios vizualizacijos

Techninė interjero projekto dalis:

Baldų projektas

Projekto lūkesčiai aptariami su užsakovu. Projektuojama atsižvelgiant į konstrukcijas, medžiagiškumą, mechanizmus.

Rekomenduojami tinkamiausi sprendimai, jeigu reikia, medžiagų tiekėjai.

Elektros ir vandens taškai

Dažniausiai baldai pradedami projektuoti po pagrindinių statybos ar net apdailos darbų. Pasitaiko, kad jau išvesti elektros taškai trukdo baldams ir buitinei technikai. Tenka atlikti papildomus darbus, kurie kainuoja.

Laiku nurodyti elektros taškai ir vandens mazgas garantuoja patogesnį baldų ir buitinės technikos išdėstymą.

Grindų planas

*Jeigu reikia.

Padeda preliminariai paskaičiuoti grindų dangos kiekius, suplanuoti atskiras zonas ir įvertinti darbų kainą.

Sienų planas

*Jeigu reikia.

Padeda preliminariai paskaičiuoti sienų apdailos kiekius, suplanuoti atskiras zonas ir įvertinti darbų kainą.

Lubų planas

*Jeigu reikia.

Padeda preliminariai paskaičiuoti lubų apdailos kiekius, suplanuoti atskiras zonas ir įvertinti darbų kainą.

Šviestuvų planas

*Jeigu reikia.

Padeda preliminariai numatyti kiekius, laidų atvedimus, jungtukų kiekį, suplanuoti atskiras zonas ir įvertinti darbų kainą.

Šviestuvų tiekėjai turi pateikti savo patikslintą apšvietimo planą.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.